Oki

 

 

Kontakt:

ul. Witkiewicza 58/ U1,U2
71-125 Szczecin

czynne: pon. - pt.

godz.: 8 - 16

tel. 91 487 80 90

tel. 91 486 01 95

serwis@ram-int.com.pl

Zasady i warunki Rozszerzenia gwarancji:

Drukarki OKI są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i technologii, dlatego oferujemy przedłużenie standardowej jednorocznej gwarancji do 3 lat na wybrane drukarki i urządzenia wielofunkcyjne** – bez żadnych dodatkowych opłat*.

Należy pamiętać, że aby skorzystać z bezpłatnej 3-letniej gwarancji konieczne jest zarejestrowanie produktu w ciągu 30 dni od jego zakupu.

Bez dokonania rejestracji produktu obowiązuje podstawowy okres gwarancyjny dla danej lokalizacji.

Urządzenie firmy OKI odpowiada jakości używanych materiałów eksploatacyjnych:

  • tonerów (lub taśm), bębnów światłoczułych, pasów i zespołów utrwalających.
  • Tylko oryginalne materiały eksploatacyjne firmy OKI zapewniają optymalną wydajność produktu,gwarantując żywe kolory i doskonałe wykończenie oraz zapobiegając uszkodzeniu urządzenia.
  • Bezpłatna 3-letnia gwarancja firmy OKI jest ważna pod warunkiem stosowania wyłącznie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych firmy OKI przez cały przedłużony okres gwarancyjny.    *Bezpłatna rozszerzona gwarancja jest dostępna tylko w niektórych krajach europejskich.

    ** Odwiedź stronę internetową www.okiwarranty.com/3year, aby zapoznać się z warunkami gwarancji oraz sprawdzić, czy drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne podlega przedłużonemu okresowi gwarancyjnemu.

    Strona Główna | Materiały | Mapa dojazdu | ©2004 Ram Int Serwis